06.07.2019

Patchouli

Patchouli

Patchouli: Sekret Trwałości i Zmysłowości w Tworzeniu Perfum

Patchouli to roślina, której liście po suszeniu i fermentacji dają olejek o wyjątkowym, ziemisto-drzewnym zapachu z kamforowymi i czekoladowymi podtonami. Ten bogaty, naturalny zapach jest niezastąpiony w procesie tworzenia perfum, dodając kompozycjom trwałości, lekkości i zmysłowości.

Olejek Paczulowy: Niezastąpiony Składnik w Perfumerii

Olejek paczulowy, destylowany z suszonych i fermentowanych liści brodźca paczulki (Pogostemon Cablin), mimo iż w nowoczesnej perfumerii coraz mniej używa się naturalnych składników, pozostaje niezastąpiony. Frakcjonuje się go i używa lżejszych frakcji, jednak nadal jest niezbędny w kompozycjach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Wykorzystano go między innymi w takich perfumach jak  Amouage Lilac Love WomeanAmouge Sunshine WomanLipizzan ( Perfums de Marly ).

Zastosowanie Olejku Paczulowego w Tworzeniu Perfum

Olejek paczulowy nadaje perfumom trwałość i zmysłowość, co czyni go niezwykle wartościowym składnikiem w komponowaniu perfum. Jego unikatowy, ziemisto-drzewny zapach z kamforowymi i czekoladowymi podtonami dodaje głębokości i ciepła kompozycjom perfumeryjnym.

Twoje Własne Perfumy z Laboratorium Zapachy

Czy kiedykolwiek marzyłeś o stworzeniu własnych, unikatowych perfum? W naszym Laboratorium Zapachy mamy szeroką gamę olejków, w tym olejek paczulowy, dzięki którym możesz stworzyć kompozycję zapachową dostosowaną do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy szukasz zapachu, który podkreśli Twoją osobowość, czy chcesz stworzyć wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego, nasi eksperci pomogą Ci skomponować idealne perfumy.