25.05.2021

Warsztaty Zapachowe Premium Duo

Warsztaty Zapachowe Premium Duo

Bardzo ciepły i słoneczny sopocki dzień niespodziewanie przemienił się w ulewny deszcz. Lecz dla nas było to obojętne. W tym czasie, kiedy liczni przechodnie chowali się pod dachami kamienic, my prowadziliśmy szkolenie zapachowe.
Na szkoleniu m.in. poznaliśmy nowe nuty zapachowe, omówiliśmy jakość składników, zwróciliśmy uwagę na różnice w postrzeganiu oraz znaczenie poszczególnych zmysłów w życiu człowieka.
Co najważniejsze, poznaliśmy podstawy języka perfumiarzy oraz za jego pomocą ułożyliśmy koncepcje zapachowe, a następnie skomponowaliśmy perfumy. Jeden zapach o nazwie Jasminum jest opowieścią o jaśminowcu rosnącym za oknem. Drugi - Citrussimo - wybucha cytrusami, by po chwili rozkwitnąć piękną tuberozą w towarzystwie egzotycznych drzew.

Warsztaty Zapachowe zostały przeprowadzone w nietypowej wersji Premium , tylko dla dwojga osób , które mogły czerpać wiedzę jak nikt do tąd i rozkoszować się olfaktorycznymi doznaniami w Sopockim Laboratorium Zapachu oraz w Perfumerii Sopockiego Stylu