14.01.2022

Warsztaty Zapachowe - idealny prezen

Warsztaty Zapachowe - idealny prezen

 

Warsztaty zapachowe / perfumeryjne — dobry pomysł na prezent


Wiele osób poświęca długie godziny, szukając idealnego prezentu, który ucieszy obdarowaną osobę. Taki podarunek jest wyrazem naszej troski o zadowolenie drugiego człowieka i pokazuje, że faktycznie nam zależy. Coraz chętniej decydujemy się na różne oryginalne prezenty, w stu procentach dopasowane do zainteresowań oraz charakteru danej osoby. Jeżeli właśnie poszukujesz pomysłu na tego typu podarunek, służymy pomocą. A może warsztaty perfumeryjne? To doświadczenie, które z pewnością zostanie z obdarowaną osobą na dłużej!

 

warsztaty zapachowe

Dla kogo warsztaty zapachowe?

Kto będzie dobrze się bawił podczas tego typu warsztatów? Wbrew pozorom płeć nie ma tu najmniejszego znaczenia, tworzenie perfum to świetna zabawa, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Na nasze warsztaty chętnie przychodzą osoby kreatywne, lubiące wyjątkowe i niepowtarzalne rozwiązania oraz lubiące śledzić i naśladować obecnie obowiązujące trendy. Wiek a także poziom poziom perfumeryjnej świadomości nie odgrywa większej roli – zajęcia z tworzenia własnych perfum będą atrakcyjne zarówno dla początkujących jak i średnio zaawansowanych osób .
Osoby, które przychodzą na nasze warsztaty tworzenia perfum i tworzące zapachy w naszym Laboratorium Zapachu nie muszą się w żaden sposób przygotowywać. Nie trzeba mieć żadnej wiedzy na ten temat, ponieważ to my wprowadzimy w arkana sztuki perfumiarstwa. Głównym celem naszych warsztatów perfumeryjnych jest wspaniała zabawa, piękne wspomnienia oraz wyjątkowe zapachy, które uczestnicy zabiorą ze sobą do domów.

warsztaty zapachowe

Dlaczego warsztaty perfumeryjne to dobry pomysł na prezent?

Prezenty nie w formie materialnych rzeczy, a przeżyć są nie tylko bardzo atrakcyjne, ale także cieszą się dużą popularnością. Przykładem tego są nasze warsztaty, w których trakcie uczestnik przeżyje coś nowego i nieznanego, przy okazji ucząc się i zdobywając nietuzinkowe wspomnienia. Obcowanie z zapachami jest bardzo przyjemne i pozwala na poznanie perfum z zupełnie innej, nieznanej dotąd strony. W czasie naszych warsztatów uczymy kreatywności, zapoznajemy ze światem zapachów, opowiadamy o pracy perfumiarza i pokazujemy jak tworzyć zachwycające, niepowtarzalne kompozycje. To zawsze świetna zabawa! Dodatkowo uczestnicy poza cudownymi wspomnieniami zabierają do domu rzeczową pamiątkę, jaką są stworzone przez nich perfumy.

Nie bez znaczenia jest prezentacja vouchera na warsztaty zapachowe. Wyjątkowy prezent musi posiadać wyjątkowe opakowanie jakim jest nasz autorski pomysł, zapakowania vouchera w flakon perfum - forma ta ma symbolizować list w  butelce: ważną informację, skarb którym zostanie obdarowana ważna osoba.

 

najlepsze warsztaty zapachowe

Czego można się nauczyć w trakcie takich warsztatów?

Prowadzone przez nas warsztaty stanowią doskonałe połączenie teorii oraz praktyki. Z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. W trakcie spotkania opowiadamy o pracy perfumiarzy, używając przy tym pojęć używanych w tej branży. Uczymy uczestników języka zapachów zwanym inaczej językiem perfumeryjnym i pozwalamy im na zapoznanie się z najróżniejszymi nutami zapachowymi: w zależności od wariantów od 25 do 40 składników pe, molekuł oraz akordów perfumeryjnych. Podpowiadamy także jak skutecznie je połączyć, aby stworzyć coś prawdziwie niepowtarzalnego. Warsztaty są prowadzone przez Vetivera - kreatora perfum oraz pomagającemu mu w części praktycznej tworzenia perfum, 'nos' z Sopockiego Stylu - którzy na sztuce perfumiarstwa znają się jak nikt. Są oni prawdziwymi skarbnicami wiedzy, do których uczestnicy szkolenia mogą zwrócić się z każdym pytaniem lub wątpliwością.

Chcemy, aby każda osoba, która przyjdzie na nasze warsztaty, miała szansę na poznanie procesu tworzenia perfum od podszewki. Zaspokoimy ciekawość i w przyjemnej atmosferze wprowadzimy Ciebie lub kogoś Ci bliskiego w fantastyczny oraz niezwykle aromatyczny świat perfum.

Vetiver stara się aby każde warsztaty perfumeryjne różniły się od siebie. Nie tylko dla tego zainteresowana osoba która chce pogłebić swoją wiedzę z zakresu tworzenia perfum może powtórzyć warsztaty , ponieważ posiąwszy wiedzę z pierwszych warsztatów zapachowych będzie mógła ją wykorzystać w pełni na kolejnych, udoskanalając koncepcje swoich perfum i po przeanalizowaniu wykorzystując wiedzę i doświadczenie z pierwszych warsztatów perfumeryjnych. Dla chcących rozwinąć jeszcze bardziej swoją wiedzę odnośnie tworzenia perfum, zapraszamy na część II warsztatów zapachowych przeznaczonych dla średnio i zaawansowanych osób w perfumiarstwie.

 

warsztaty zapachowe

Warsztaty o wyjątkowym zapachu

Serdecznie zapraszamy na nasze niepowtarzalne warsztaty każdego! Wiek , płeć oraz świadomość olfaktoryczna nie mają w tym przypadku najmniejszego znaczenia – u nas każdy może świetnie się bawić oraz pogłębić swoją wiedzę w obszarze perfum, ich tworzenia itd. To doskonały pomysł na prezent na imieniny, urodziny, święta, rocznice itp. nie tylko dla kogoś, kto jest Ci bliski, ale także dla Ciebie! Warto od czasu do czasu obdarować się czymś miłym. Zapewniamy, że obcowanie z zapachami oraz tworzenie własnych perfum z pewnością można zaliczyć do kategorii wyjątkowych i przyjemnych prezentów! - to niezapomniane przeżycie:)

  

warsztaty zapachowe

 

Klikając tutaj , możesz zakupić idealny prezent w postaci wyjątkowo spędzonego czasu podczas Warsztatów Zapachowych w Sopockim Stylu

 

Organizujemy również imprezy wyjazdowe