02.01.2021

Wieczór Panieński

Wieczór Panieński

 

Pachnący wieczór panieński w Sopockim Stylu

 

warsztaty zapachowe


Wieczór panieński to nietuzinkowa okazja i wielkie święto dla przyszłej panny młodej oraz jej koleżanek. Organizatorki tego wydarzenia dbają o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, a wszystkie uczestniczki świetnie się bawiły i wyniosły z takiej imprezy wyłącznie przyjemne wspomnienia. Jeżeli masz przed sobą organizację wieczoru panieńskiego i poszukujesz ciekawych inspiracji, służymy pomocą. Zapraszamy na nasze pachnące warsztaty z tworzenia perfum, które są świetnym pomysłem na niezapomnianą pamiątkę, zarówno dla panny młodej, jak i bawiących się z nią koleżanek.

 

wieczór panieński w sopocie

Wyjątkowa impreza zasługuje na niepowtarzalną oprawę


Wieczór panieński zasługuje na miano wyjątkowej okazji. Większość kobiet będzie gwiazdą takiej imprezy tylko raz w swoim życiu. Dlatego warto zaszaleć i postawić na nietuzinkowe rozwiązania, aby przyszła panna młoda oraz bawiące się z nią koleżanki mogły wspominać to wydarzenie przez długie lata. Jeżeli poszukujesz czegoś innego i nietypowego, co uświetni ten wyjątkowy wieczór, rozważ warsztaty z tworzenia własnych perfum. Zapewniamy, że to nie tylko świetna zabawa dla całej waszej grupy. To także doskonały sposób na zachowanie pięknych wspomnień na dłużej. Zapach, jaki stworzycie w trakcie takiego spotkania, zostanie z przyszłą panną młodą oraz świętującymi z nią koleżankami na dłużej. Każde pryśnięcie tymi perfumami będzie przywodziło na myśl miłe chwile, jakie spędziłyście we wspólnym gronie. Z doświadczenia wiemy, że wszystkie uczestniczki tego typu spotkań świetnie się bawią, bez względu na to ile mają lat. Postaw na coś nietypowego i wybierz wyjątkowy, pachnący wieczór panieński w Sopocie.

 

wieczór panienski w sopockim stylu

Stwórzcie własną pamiątkę z tego niezwykłego dnia

Nasze warsztaty na wieczory panieńskie oferujemy aż w czterech różnych wariantach. Dzięki temu mamy pewność, że każda na szych przyszłych klientek znajdzie opcję idealnie dopasowaną do swoich potrzeb dotyczących tej wyjątkowej imprezy. Ponieważ wiemy, że każda przyszła żona jest inna, stawiamy na indywidualne podejście do tego typu warsztatów. W ich trakcie wszystkie będziecie się świetnie bawić oraz przy kieliszku doskonałego Prosecco lub pysznej kawy, będziecie przywoływać wiele wspomnień i uczuć, a potem szukamy podobnych zapachów wśród nut i akordów, które posiadamy z różnych stron świata w naszym Laboratorium Zapachu aby idealne perfumy dla siebie oraz pomożecie stworzyć idealnie pasujące perfumy dla przyszłej panny młodej.
Każda z Was otrzyma ich flakon do domu na pamiątkę - 30 ml w pięknym flakonie z personalizowana etykietą dla gwiazdy wieczoru oraz po miniaturce dla jej gości. Zapach ten będzie jedyną w swoim rodzaju i niepowtarzalną pamiątką dla każdej uczestniczki tego wielkiego wydarzenia. Pomoże on Wam przywołać miłe wspomnienia kiedy tylko będziecie miały na to ochotę. Czy "tradycyjne" rozwiązania na wieczory panieńskie dadzą Wam taką możliwość? Oczywiście, że nie! To właśnie dlatego warsztaty z tworzenia perfum dla panny młodej i jej koleżanek są tak wyjątkowe i niepowtarzalne.

wieczór panieński w sopocie

Warsztaty dopasowane do Waszej grupy


Jak już wspomnieliśmy, oferujemy kilka różnych wariantów wieczorów panieńskich w naszej perfumerii. Różnią się one między sobą ilością osób mogących brać w nich udział oraz opcjonalną lampką Prosecco dla uczestniczek. Niezależnie od tego, na którą z opcji się zdecydujecie, w każdym wypadku gwarantujemy świetną zabawę. Z przyjemnością zadbamy nawet o najdrobniejsze szczegóły, aby oprawa tego wyjątkowego wieczoru na długo zapadła Wam w pamięć! Możesz nam zaufać, ponieważ organizowaliśmy już nie jedną imprezę tego typu i mamy na swoim koncie liczne grono zadowolonych klientek.

I wariant
do 4 osób (wraz z Panną Młodą) - 1100zł
W cenie: stworzenie zapachu dla Panny Młodej o pojemności 30ml + każda z Towarzyszek stworzy dla siebie zapach w wersjii mini (dla wszystkich uczestniczek – świetna zabawa i niezapomniany czas). Dla wszystkich lampka Proseko Przewidziany czas trwania Perfumeryjnego Panieńskiego około 1h
 
II wariant
do 7 osób (wraz z Panną Młodą) - 1800zł
W cenie: stworzenie zapachu dla Panny Młodej o pojemności 30ml + każda z Towarzyszek stworzy dla siebie zapach w wersjii mini (dla wszystkich uczestniczek – świetna zabawa i niezapomniany czas). Dla wszystkich lampka Proseko. Przewidziany czas trwania Perfumeryjnego Panieńskiego  do 2h
 
III wariant
do 9 osób (wraz z Panną Młodą) - 2300zł
W cenie: stworzenie zapachu dla Panny Młodej o pojemności 30ml, + każda z Towarzyszek stworzy dla siebie zapach w wersjii mini (dla wszystkich uczestniczek – świetna zabawa i niezapomniany czas). Dla wszystkich lampka Proseko. Przewidziany czas trwania Perfumeryjnego Panieńskiego  do 2h
 
IV wariant
do 12 osób (wraz z Panną Młodą) - 3200zł
W cenie: stworzenie zapachu dla Panny Młodej o pojemności 30ml, + każda z Towarzyszek stworzy dla siebie zapach w wersjii mini (dla wszystkich uczestniczek – świetna zabawa i niezapomniany czas). Dla wszystkich lampka Proseko. Przewidziany czas trwania Perfumeryjnego Panieńskiego  do 2h

 

wieczór panieński w sopocie

Pomożemy Wam uczynić ten wieczór niezapomnianym!


Jeśli chcesz zapewnić przyszłej pannie młodej i jej gościom niezapomniane przeżycia, zgłoś się do nas. Pachnący wieczór panieński w Sopocie to naprawdę super opcja, która z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia wszelkich szczegółów i zadbamy o to, abyście wyszły z naszej perfumerii zadowolone i z flakonikami cudownych, niepowtarzalnych perfum, które będą jak ulał pasować do tak wyjątkowej okazji.